Author: w***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 符合期待的顏色 髮型時尚度: 可以適合也付髮網適合穿搭可以搭配造型衣服穿搭
顏色: 綠色
Price: NT$283
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black and White |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 230 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb25083034435213373 |
Brand Name: clouder
Quality: 8768308 people said the quality is very good!
Author: w***3
Date:
Review: CP值高: 符合期待的顏色 髮型時尚度: 可以適合也付髮網適合穿搭可以搭配造型衣服穿搭
顏色: 綠色
Author: d***n
Date:
Review: 易穿戴: 特別又時尚的顏色..表演才會戴吧😅
顏色: 紅白色
Author: q***3
Date:
Review: CP值高: 超讚
顏色: 黑與白
Author: u***l
Date:
Review: Elle est vraiment trop belle et j'adore la couleur de plus elle est confortable et vraiment une belle longueur j'ai coupé la frange pour qu'elle sois de la bonne longueur
顏色: 黑與白
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.